Europejski Dzień Języków Obcych

26. września obchodzimy ustanowiony przez Komisję Europejską – Europejski Dzień Języków Obcych. W tym dniu uczniowie naszej szkoły przebrali się w stroje nawiązujące do przydzielonego każdej klasie kraju Unii europejskiej.

 

 

Główne obchody tego święta odbyły się na zajęciach języków obcych, podczas których uczniowie brali udział w różnych konkursach wiedzy o krajach UE, poznawali zarówno ciekawostki językowe jak i te dotyczące kultury i geografii krajów Europy.

Wystrój naszej szkoły nawiązywał również do barw flag krajów UE, a na holu przy sklepiku szkolnym słychać było piosenki europejskich wykonawców.
Mamy nadzieje, że udało się nam zachęcić naszych uczniów do nauki języków obcych.

Do zobaczenia za rok!

Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie się w przebieg tego dnia:)

Organizatorzy