Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr MAP

Już trzeci rok z rzędu uczniowie Naszej szkoły, biorą udział w konkursie Bóbr Map. W tym roku było Nas, aż 30 uczestników. Jest to już swego rodzaju tradycja, na którą oczekujemy cały rok, aby sprawdzić swoje umiejętności algorytmicznego myślenia i podejścia programistycznego do rozwiązywania danych problemów.

 

 

Konkurs jest świetną okazją dla uczniów do zdobycia cennych umiejętności, które mogą być wykorzystane w nauce, poznawaniu świata, a w przyszłości – także w życiu zawodowym. Wśród wielu z młodych ludzi kryją się talenty, które chcemy odkryć, a następnie  pomóc im w ich rozwoju. Edukowanie przyszłych specjalistów to wspólna korzyść dla nas wszystkich!
Konkurs Bóbr jest organizowany w nowoczesny sposób, dzięki czemu czas oraz energia potrzebna do jego realizacji w szkołach zredukowana jest do minimum. Cały konkurs realizowany jest na elektronicznej platformie edukacyjnej dzwonek.pl, która dostępna jest w oknie przeglądarki internetowej. Nie jest wymagane więc instalowanie dodatkowego oprogramowania, ani pobieranie plików. Wystarczy dostęp do internetu i komputera lub innego urządzenia o funkcjach komputera. Konkurs trwa jedną godzinę.

Uczestnicy!