Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uczniów klas IV

26 kwietnia pożegnaliśmy kolejny rocznik uczniów klas czwartych. Jak zwykle była to okazja do uroczystej akademii, która zgromadziła na sali gimnastycznej całą społeczność uczniowską, nauczycieli oraz rodziców absolwentów. Była to okazja do chwili zadumy nad upływającym czasem, bo przecież jeszcze nie tak dawno witaliśmy obecnych absolwentów w progach naszej szkoły jako uczniów klas pierwszych.

Continue Reading Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uczniów klas IV

Wycieczka do Warszawy

24 kwietnia 2024 roku klasy 2d i 2f z paniami: Anną Święczkowską, Żanetą Pawłowską, Czesławą Bieńczyk i Grażyną Sobiszek wyjechały na jednodniową wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem programu była wizyta w Black Cat Escape Room. Na uczniów czekały w tym miejscu cztery pokoje zagadek: Powstanie Warszawskie, Dom Mordercy, Zbrodnia na płótnie i Złoto Nazistów. Młodzież podzielona na zespoły w pocie czoła pracowała nad uwolnieniem się z pokoju pełnego logicznych łamigłówek. Zimna krew i współpraca pozwoliła wszystkim grupom ukończyć misje w określonym czasie. Następnie Uczestnicy wycieczki udali się do Sejmu RP, gdzie pod opieką Pani Przewodnik mogli dowiedzieć się jak funkcjonuje ta instytucja. Ponadto uczniowie mieli okazję zobaczyć na żywo rozpoczęcie posiedzenia Sejmu. Po obiedzie w sejmowej stołówce, w dobrych nastrojach nastąpił powrót do Łomży.

Continue Reading Wycieczka do Warszawy